В умовах військового стану своє професійне свято за часів незалежності України житомирські журналісти відзначали вперше. Зрозуміло, що й святкові заходи були помітно скромнішими.

У приміщенні Житомирської військової адміністрації відбулась зустріч представників провідних житомирських ЗМІ із керівниками владних структур області та міста.

Голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко відзначив, що в умовах повномасштабного російського вторгнення складова інформаційного протистояння є надто важливою, адже війна йде не лише за територію, а й за «мізки» людей. І тут вагомим є кожне слово журналіста, яке протистоїть ворожій пропаганді, розвінчує брехню і міфи російських окупантів.

Заступник голови обласної ради Володимир Ширма від імені всього депутатського корпусу області привітав житомирських «лицарів пера» із професійним святом і побажав бути більш креативними у висвітленні нагальних проблем, з якими щодня стикаються жителі області.

А Житомирський міський голова Сергій Сухомлин повідав про те, як сам був у ролі журналіста, коли проводив щоденні вечірні відеозвернення у березні-квітні, коли Житомир бомбили та обстрілювали російські загарбники. Сергій Іванович зазначив, що це — важка і відповідальна робота, отож поки що записувати щодня такі звернення припинив.

Керівники області й Житомира подякували журналістам, які не виїхали з області під час бойових дій, а залишилися доносити людям правду про війну, за їх важливу і часом небезпечну роботу.

 

Фотоетюд

Лінки