10-тирічний Владислав, який переїхав із родиною до Житомира з Лозової на Харківщині, написав лист прем’єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону і намалював його портрет у відповідь на лист керівника британського уряду до українських дітей. У своєму листі він подякував Борису Джонсону за підтримку нашої країни.

Владислав Єрмаков разом із сім’єю переїхав до Житомира з Лозової на Харківщині, яка опинилася під ворожими обстрілами. Через війну місто опинилось без води та електрики. Нині Антон відвідує заняття з прикладного мистецтва у волонтерсько-освітньому «Гончаренко центрі» в Житомирі.

Маленький переселенець написав лист прем’єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону та намалював його портрет на знак подяки за підтримку України. «Коли нас обстрілювали — було страшно. Ми сиділи в підвалі, а потім переїхали сюди. Я радий, що ми з сім’єю зараз у Житомирі. Тут не стріляють, я ходжу на малювання. Хоча все одно мені дуже хочеться додому. Я знаю, що Англія допомагає Україні, Борис Джонсон допомагає Україні. Ми дуже цінуємо це і чекаємо, що війна закінчиться і ми зможемо повернутися на Харківщину», — розповів Влад.

Нагадаємо: прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон написав відкритий лист українським дітям на тлі російської агресії проти України. «Багато з вас бачили або переживали речі, свідками яких не має бути жодна дитина. Проте кожен день українські діти вчать усіх нас, що означає бути сильним і гідним, високо тримати голову навіть у найважчі часи», — йдеться у листі Джонсона.