Фото з сайту громади.
Фото з сайту громади.

Нещодавно у Дніпрі відбувся Всеукраїнський чемпіонат зі скандинавської ходьби серед слухачів «Університетів третього віку», що прибули з різних регіонів України.

На спортивний форум з’їхалися близько 200 учасників із 19 міст держави, найстаршій із яких — 86 років. З-поміж них — і команда Радомишльського центру надання соціальних послуг.

Наші земляки виступили на змаганнях доволі успішно, здобувши два призові треті місця у вікових категоріях 60+ та 65+. Призерами стали Ірина Завальнюк та Світлана Бухтяк, а сертифікат у віковій категорії 80+ отримала Ірина Білявська.

Більшість учасників долучилася до флешмобу на дистанції у 2,5 км, а деякі вирішили долати конкурсну дистанцію у 5 кілометрів. Траса була надзвичайно важка, після дощу, деякі учасники (а їх було майже 200!) навіть сходили із дистанції — не витримували такого навантаження. Але команда Радомишльської громади подолала намічені цілі й отримала нагороду.

Учасники нашої команди щиро дякуютперемогамь Радомишльському міському голові Володимиру Тетерському за підтримку та допомогу в організації поїздки.

Після повернення додому, Володимир Тетерський завітав до літніх слухачок університету, він привітав їх з успіхом на чемпіонаті, вручив квіти, призи та грамоти.

 

Веселим олівцем

Брати наші менші

Брати15092017

«Пасися, овечко, поки тротуар не поремонтували»...

Фото Оксани ЛУК’ЯНЕНКО. м. Житомир.

Лінки