Торік ми писали про те, що в гаражному кооперативі «Тетерів», що в Житомирі, відбулися організаційні зміни — обрано нове керівництво, а відтак з’явилися й нові плани та позитивні зрушення.

Практично за рік добряче занедбаний кооператив (було навіть відключено електропостачання) знову вийшов на «передові» позиції: вже відновлено всю правовстановлюючу документацію, прибрано територію, встановлено цілодобове відеоспостереження.

Новий керівник виявився людиною наполегливою і амбітною, отож до Житомирської міської ради надійшла пропозиція щодо розширення існуючих меж кооперативу задля будівництва нових гаражів для учасників бойових дій та пільговиків деяких інших категорій. Міська влада в цілому підтримала ідею правління кооперативу «Тетерів». І вже у грудні 2019 року на сесії Житомирської міської ради було розглянуто питання щодо розробки детального плану території, де планується будівництво гаражів для житомирян пільгових категорій. Рішення сесії було позитивним. Більше того, влада міста вирішила виділити на підтримку цього проекту й деякі кошти, враховуючи той факт, що земельна ділянка виділяється в основному для учасників АТО/ООС.

— Нашу пропозицію відразу підтримав міський голова Сергій Сухомлин, — каже голова правління гаражно-будівельного кооперативу «Тетерів-1» Микола Мисливий. — Варто також зазначити, що мова йде про надто проблемну територію (дуже засмічений яр), яку потрібно ще довго і ретельно чистити. Цей смітник майже в центрі міста потрібно прибрати, провести необхідні проектні дослідження, особливо щодо грунтових вод.

Лише тоді можна приступати до будівництва гаражів.

— А багато вже є бажаючих? — уточнюю у Миколи Володимировича.

— Вже є приблизно 250 заяв, але ще приходять «атошники», цікавляться, зважують можливості.

— Всім місця, мабуть, не вистачить?

— Поки що навіть прогнозувати важко, адже все буде залежати від самого плану території. Потрібно ще зробити більш точні вимірювання.

— А яка загальна площа пропонується?

— Приблизно 1,3 гектара. Її вистачить орієнтовно для спорудження 200 гаражів.

— Але ж потрібні будуть і додаткові заїзди/виїзди?

— Так, потрібен буде окремий виїзд на вулицю Фещенка-Чопівського, тому що виїзд із кооперативу «Тетерів» на вулицю Бердичівську в районі Бердичівського мосту є надто проблемним і він не врегульований світлофором. Там багато аварій буває. А ще треба запасний виїзд зробити на вулицю Довженка. Якщо необхідну документацію буде погоджено і отримано, то вже з літа можна буде приступати до повноцінного будівництва, — вважає директор гаражного кооперативу.

 

Веселим олівцем

Фотоетюд

Червоне на зеленому.

Фото Сергія ЛИПКА.

Лінки